Who is Who - Pracownicy i Doktoranci | Wydział Chemii

Skład osobowy Katedry Analizy Środowiska

Kierownik Katedry Analizy Środowiska

Fotografia Piotra Stepnowskiego 
prof. dr hab Piotr Stepnowski (ORCID)

 

Pracownicy

Fotografia Jolanty Kumirskiej

Fotografia Marka Gołębiowskiego

Fotografia Adriany Mika

dr hab. Jolanta Kumirska, prof. UG (ORCID) dr hab. Marek Gołębiowski, prof. UG (ORCID) dr hab. Adriana Mika (ORCID)
Fotografia Anny Białk-Bielińskiej Fotografia Magdy Caban Fotografia Moniki Paszkiewicz
dr inż. Anna Białk-Bielińska (ORCID) dr Magda Caban (ORCID) dr Monika Paszkiewicz (ORCID)
Fotografia Łukasza Halińskiego Fotografia Joanny Dołżonek Fotografia Ewy Mulkiewicz
dr Łukasz Haliński (ORCID) dr Joanna Dołżonek (ORCID) dr Ewa Mulkiewicz (ORCID)
Fotografia Hanny Męczykowskiej Fotografia Alana Puckowskiego Fotografia Pauliny Łukaszewicz
mgr Hanna Lis (Męczykowska) (ORCID) mgr Alan Puckowski (ORCID) mgr Paulina Łukaszewicz (ORCID)
Fotografia Jadwigi Wiśniewskiej    
st. ref. Jadwiga Wiśniewska    

 

Doktoranci

     
     
Fotografia Aleksandry Bojke Fotografia Aleksandry Jakubus Fotografia Anny Topolewskiej
mgr Aleksandra Bojke (Ostachowska) (ORCID) mgr Aleksandra Jakubus (ORCID)

mgr Anna Topolewska (ORCID)

  Fotografia Marty Wojciechowskiej Fotografia Pauliny Kobylis Fotografia Hanny Męczykowskiej
mgr Marta Wojciechowska (ORCID) mgr Paulina Kobylis (ORCID) mgr Hanna Lis (Męczykowska) (ORCID)
Fotografia Jerzego Wojsławskiego Fotografia Łukasza Grabarczyka Fotografia Michała Tońskiego
mgr Jerzy Wojsławski (ORCID) mgr Łukasz Grabarczyk (ORCID) mgr Michał Toński (ORCID)
Fotografia Magdaleny Pazda Fotografia Klaudii Godlewskiej Fotografia Alicji Pakiet
mgr Magdalena Pazda (ORCID) mgr Klaudia Godlewska (ORCID) mgr inż. Alicja Pakiet (ORCID)
Fotografia Darii Śmigiel-Kamińskiej Fotografia Daniela Woleckiego Fotografia Daniela Woleckiego
mgr Daria Śmigiel-Kamińska (ORCID) mgr Daniel Wolecki (ORCID) mgr Jakub Maculewicz (ORCID)
Fotografia Doroty Kowalskiej    
mgr Dorota Kowalska (ORCID)    
     
     

Adresy e-mail doktorantów:

mgr Aleksandra Jakubus: aleksandra.jakubus@phdstud.ug.edu.pl

mgr Aleksandra Bojke (Ostachowska): aleksandra.ostachowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Anna Topolewska: anna.topolewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Hanna Lis (Męczykowska): hanna.meczykowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Paulina Kobylis: paulina.kobylis@phdstud.ug.edu.pl

mgr Marta Wojciechowska: marta.wojciechowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr: Magdalena Pazda: magdalena.pazda@phdstud.ug.edu.pl

mgr Jerzy Wojsławski: jerzy.wojslawski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Michał Toński: michal.tonski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Łukasz Grabarczyk: lukasz.grabarczyk@phdstud.ug.edu.pl

mgr Klaudia Godlewska: klaudia.godlewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daria Śmigiel-Kamińska: d.smigiel-kaminska@phdstud.ug.edu.pl

mgr inż. Alicja Pakiet: alicja.pakiet@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daniel Wolecki: daniel.wolecki@phdstud.ug.edu.pl

mgr Jakub Maculewicz: jakub.maculewicz@phdstud.ug.edu.pl

mgr Dorota Kowalska: dorota.kowalska@phdstud.ug.edu.pl

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Paulina Łukaszewicz
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 14 grudnia 2018 roku, 10:38

Pracowali z nami

prof. dr hab. inż. Edmund Maliński

prof. dr hab. inż. Edmund Maliński

prof. dr hab. inż. Janusz Szafranek

prof. dr hab. inż. Janusz Szafranek

prof. UG, dr hab. Zbigniew Kaczyński

prof. UG, dr hab. Zbigniew Kaczyński

dr Małgorzata Czerwicka

dr Małgorzata Czerwicka

dr hab. Stefan Stolte

dr Stefan Stolte

dr Jerzy Gajdus

dr Jerzy Gajdus

dr Józef Kaczmarek

dr Józef Kaczmarek

dr Marta Anna Wagil

dr Marta Anna Wagil

mgr Agnieszka Oźóg

mgr Agnieszka Oźóg

dr Anna Bychowska

dr Anna Bychowska

dr Joanna Nichthauser

dr Joanna Nichthauser

dr Natalia Migowska

dr Natalia Migowska

dr Aleksandra Markowska

dr Aleksandra Markowska

dr Stephanie Steudte

dr Stephanie Steudte

dr Wojciech Mrozik

dr Wojciech Mrozik

dr inż. Beata Szafranek

dr inż. Beata Szafranek

inż. Elżbieta Synak

inż. Elżbieta Synak

Peter Kapitza

Peter Kapitza

dr Marta Borecka

dr Marta Borecka

dr Dorota Wirkus

dr Dorota Wirkus

mgr Magdalena Tyma

mgr Magdalena Tyma

mgr Katarzyna Mioduszewska

mgr Katarzyna Mioduszewska

mgr Magdalena Popławska

mgr Magdalena Popławska

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Paulina Łukaszewicz
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 4 października 2018 roku, 12:26