Who is Who - Pracownicy i Doktoranci | Wydział Chemii

Skład osobowy Katedry Analizy Środowiska

Kierownik Katedry Analizy Środowiska

 
prof. dr hab Piotr Stepnowski

 

Pracownicy

annabb
dr inż. Anna Białk-Bielińska dr Magda Caban dr hab. Marek Gołębiowski, prof. UG
dr Łukasz Haliński dr hab. Jolanta Kumirska, prof. UG dr Monika Paszkiewicz
Ada
dr hab. Adriana Mika dr Joanna Dołżonek dr Ewa Mulkiewicz
Paulina Alan
mgr Paulina Łukaszewicz mgr Alan Puckowski st. ref. Jadwiga Wiśniewska
hannameczykowska    
mgr Hanna Męczykowska    

 

Doktoranci

mp Paulina
mgr Klaudia Godlewska mgr Magdalena Cerkowniak mgr Paulina Łukaszewicz
Alan mp
mgr Katarzyna Mioduszewska mgr Alan
Puckowski
mgr inż. Alicja Pakiet
   annat
mgr Aleksandra Jakubus mgr Aleksandra Ostachowska mgr Anna Topolewska
MartaW paulinakobylis hannameczykowska
mgr Marta Wojciechowska mgr Paulina Kobylis mgr Hanna Męczykowska
woj mtonski lukasz grabarczyk
mgr Jerzy Wojsławski mgr Michał Toński mgr Łukasz Grabarczyk
mp mp mp
mgr Daria Śmigiel-Kamińska mgr Daniel Wolecki mgr Magdalena Pazda
     
  mgr Justyna Ochab-Nowakowska  
     
     

Adresy e-mail doktorantów:

mgr Magdalena Cerkowniak: magdalena.cerkowniak@phdstud.ug.edu.pl

mgr Paulina Łukaszewicz: paulina.lukaszewicz@phdstud.ug.edu.pl

mgr Katarzyna Mioduszewska: katarzyna.mioduszewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Alan Puckowski: alan.puckowski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Aleksandra Jakubus: aleksandra.jakubus@phdstud.ug.edu.pl

mgr Aleksandra Ostachowska: aleksandra.ostachowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Anna Topolewska: anna.topolewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Hanna Męczykowska: hanna.meczykowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Paulina Kobylis: paulina.kobylis@phdstud.ug.edu.pl

mgr Justyna Ochab-Nowakowska: justyna.ochab-nowakowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Marta Wojciechowska: marta.wojciechowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr: Magdalena Pazda: magdalena.pazda@phdstud.ug.edu.pl

mgr Jerzy Wojsławski: jerzy.wojslawski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Michał Toński: michal.tonski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Łukasz Grabarczyk: lukasz.grabarczyk@phdstud.ug.edu.pl

mgr Klaudia Godlewska: klaudia.godlewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daria Śmigiel-Kamińska: d.smigiel-kaminska@phdstud.ug.edu.pl

mgr inż. Alicja Pakiet: alicja.pakiet@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daniel Wolecki: daniel.wolecki@phdstud.ug.edu.pl

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Alan Puckowski
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 9 lutego 2018 roku, 14:51

Pracowali z nami

prof. dr hab. inż. Edmund Maliński

prof. dr hab. inż. Janusz Szafranek

prof. UG, dr hab. Zbigniew Kaczyński

dr Małgorzata Czerwicka

dr Stefan Stolte

dr Jerzy Gajdus

dr Józef Kaczmarek

dr Marta Anna Wagil

dr Agnieszka Ozóg

dr Anna Bychowska

dr Joanna Nichthauser

dr Natalia Migowska

dr Aleksandra Markowska

dr Stephanie Steudte

dr Wojciech Mrozik

dr inż. Beata Szafranek

beataszafranekzdjecie

inż. Elżbieta Synak

Peter Kapitza

dr Marta Borecka

martabo

dr Dorota Wirkus

dorotawir

mgr Magdalena Tyma

tyma

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Alan Puckowski
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 9 lutego 2018 roku, 14:53