fbpx Who is Who - Pracownicy i Doktoranci | Wydział Chemii

Jesteś tutaj

Who is Who - Pracownicy i Doktoranci

Zespół badawczy

Kierownik Katedry Analizy Środowiska
prof. Stepnowski

ORCID

  Pracownicy
prof. Kumirska prof. Gołębiowski prof. Białk-Bielińska prof. Caban
 

ORCID

 

ORCID

 

ORCID

 

ORCID

dr hab. Paszkiewicz dr hab. Haliński dr hab. Mika dr Mulkiewicz

ORCID

ORCID

dr hab. Adriana Mika

ORCID

ORCID

dr Dołżonek dr Łukaszewicz mgr Topolewska mgr Lis

ORCID

ORCID

ORCID

ORCID

  mgr Godlewska Jadwiga Wiśniewska  
 
mgr  Klaudia Godlewska

ORCID

 

 

Doktoranci
mgr Jakubus mgr Bojke mgr Wojsławski mgr Toński

mgr Aleksandra Jakubus

ORCID

mgr Aleksandra Bojke

ORCID

ORCID

ORCID

mgr Kobylis mgr Pazda mgr Wolecki mgr Pakiet

ORCID

ORCID

ORCID

ORCID

mgr Maculewicz mgr Kowalska mgr Zwara mgr Śmigiel-Kamińska

ORCID

ORCID

mgr  Agata Zwara

ORCID

mgr  Daria Śmigiel-Kamińska

ORCID

mgr inż Chajduk Aleksandra Kowalska K. Kropidłowska mgr Bethke
mgr  inż Marek Chajduk

ORCID

mgr  Aleksandra Kowalska

ORCID

mgr  Klaudia Kropidłowska

ORCID

mgr  Katarzyna Bethke

ORCID

Dane kontaktowe:
  Pokój G150  
     
mgr Aleksandra Jakubus aleksandra.jakubus@ug.edu.pl (58) 523 52 03
mgr Jerzy Wojsławski jerzy.wojslawski@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 03
mgr Michał Toński michal.tonski@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 03
mgr Aleksandra Bojke - (58) 523 52 03
mgr Marta Wojciechowska - (58) 523 52 03
mgr Klaudia Kropidłowska k.kropidlowska.942@studms.ug.edu.pl (58) 523 52 03
mgr Katarzyna Bethke katarzyna.bethke@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 03
     
  Pokój G109  
     
mgr Magdalena Pazda magdalena.pazda@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 11
mgr Paulina Kobylis paulina.kobylis@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 11
mgr Dorota Kowalska dorota.kowalska@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 11
mgr Jakub Maculewicz jakub.maculewicz@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 11
mgr Aleksandra Kowalska aleksandra.kowalska@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 52 11
     
  Pokój G115  
     
mgr Daria Śmigiel-Kamińska d.smigiel-kaminska@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 51 93
mgr Agata Zwara agata.zwara@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 51 93
mgr Daniel Wolecki daniel.wolecki@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 51 93
mgr inż Marek Chajduk marek.chajduk@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 51 93
mgr inż. Alicja Pakiet alicja.pakiet@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 51 93
     
     
     
     
 
 
 
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Paulina Łukaszewicz
Treść wprowadzona przez: Paulina Łukaszewicz
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 8 października 2021 roku, 21:12

Pracowali z nami

 
prof. Szafranek prof. Maliński Kaczmarek Gajdus
prof. dr hab. inż. Janusz Szafranek
prof. dr hab. inż. Edmund Maliński
dr Józef Kaczmarek
dr Jerzy Gajdus
Kaczyński Stolte Synak Czerwicka
dr hab. Zbigniew Kaczyński, prof. UG
dr hab. Stefan Stolte
inż. Elżbieta Synak
dr Małgorzata Czerwicka-Pach
Szafranek Ożóg Bychowska Markowska
dr inż. Beata Szafranek
mgr Agnieszka Oźóg
dr Anna Bychowska
dr Aleksandra Markowska
Nichthauser Kapitza Steudte Mrozik
dr Joanna Nichthauser
Peter Kapitza
dr Stephanie Steudte
dr Wojciech Mrozik
Migowska Wagil Borecka Wirkus
dr Natalia Migowska
dr Marta Anna Wagil
dr Marta Borecka
dr Dorota Wirkus
Markiewicz Puckowski Popławska Tyma
dr Katarzyna Markiewicz
dr Alan Puckowski
mgr Magdalena Popławska
mgr Magdalena Tyma
       
       
       
       

 



 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Paulina Łukaszewicz
Treść wprowadzona przez: Paulina Łukaszewicz
Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 19 października 2020 roku, 16:32