Who is Who - Pracownicy i Doktoranci | Wydział Chemii

Skład osobowy Katedry Analizy Środowiska

Kierownik Katedry Analizy Środowiska

 
prof. dr hab Piotr Stepnowski

 

Pracownicy

annabb
dr inż. Anna Białk-Bielińska dr Magda Caban dr Marek Gołębiowski
dr Łukasz Haliński dr Jolanta Kumirska dr Monika Paszkiewicz
dr Ewa Mulkiewicz dr Joanna Dołżonek st. ref. Jadwiga Wiśniewska
Alan Ada
mgr Paulina Łukaszewicz mgr Alan Puckowski dr Adriana Mika

 

Doktoranci

mgr Marta
Borecka
mgr Magdalena Cerkowniak mgr Paulina Łukaszewicz
Alan
mgr Katarzyna Mioduszewska mgr Alan
Puckowski
mgr Dorota Wirkus
   annat
mgr Aleksandra Jakubus mgr Aleksandra Ostachowska mgr Anna Topolewska
paulinakobylis hannameczykowska
mgr Magdalena Tyma mgr Paulina Kobylis mgr Hanna Męczykowska
woj mtonski lukasz grabarczyk
mgr Jerzy Wojsławski mgr Michał Toński mgr Łukasz Grabarczyk
    mp
mgr Marta Wojciechowska mgr Justyna Ochab-Nowakowska mgr Magdalena Pazda
mp mp mp
mgr Klaudia Godlewska mgr Daria Śmigiel-Kamińska mgr inż. Alicja Pakiet
mp    
mgr Daniel Wolecki    

Adresy e-mail doktorantów:

mgr Marta Borecka: marta.borecka@phdstud.ug.edu.pl

mgr Magdalena Cerkowniak: magdalena.cerkowniak@phdstud.ug.edu.pl

mgr Paulina Łukaszewicz: paulina.lukaszewicz@phdstud.ug.edu.pl

mgr Katarzyna Mioduszewska: katarzyna.mioduszewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Alan Puckowski: alan.puckowski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Dorota Wirkus: dorota.wirkus@phdstud.ug.edu.pl

mgr Aleksandra Jakubus: aleksandra.jakubus@phdstud.ug.edu.pl

mgr Aleksandra Ostachowska: aleksandra.ostachowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Anna Topolewska: anna.topolewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Magdalena Tyma: magdalena.tyma@phdstud.ug.edu.pl

mgr Hanna Męczykowska: hanna.meczykowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Paulina Kobylis: paulina.kobylis@phdstud.ug.edu.pl

mgr Justyna Ochab-Nowakowska: justyna.ochab-nowakowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Marta Wojciechowska: marta.wojciechowska@phdstud.ug.edu.pl

mgr: Magdalena Pazda: magdalena.pazda@phdstud.ug.edu.pl

mgr Jerzy Wojsławski: jerzy.wojslawski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Michał Toński: michal.tonski@phdstud.ug.edu.pl

mgr Łukasz Grabarczyk: lukasz.grabarczyk@phdstud.ug.edu.pl

mgr Klaudia Godlewska: klaudia.godlewska@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daria Śmigiel-Kamińska: d.smigiel-kaminska@phdstud.ug.edu.pl

mgr inż. Alicja Pakiet: alicja.pakiet@phdstud.ug.edu.pl

mgr Daniel Wolecki: daniel.wolecki@phdstud.ug.edu.pl

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Alan Puckowski
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 13 października 2017 roku, 13:32

Pracowali z nami

prof. dr hab. inż. Edmund Maliński

prof. dr hab. inż. Janusz Szafranek

prof. UG, dr hab. Zbigniew Kaczyński

dr Małgorzata Czerwicka

dr Stefan Stolte

dr Jerzy Gajdus

dr Józef Kaczmarek

dr Marta Anna Wagil

dr Agnieszka Ozóg

dr Anna Bychowska

dr Joanna Nichthauser

dr Natalia Migowska

dr Aleksandra Markowska

dr Stephanie Steudte

dr Wojciech Mrozik

dr inż. Beata Szafranek

beataszafranekzdjecie

inż. Elżbieta Synak

Peter Kapitza

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Alan Puckowski
Treść wprowadzona przez: Alan Puckowski
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 7 września 2017 roku, 11:47