Przesyłki kurierskie

Świadczenie usług na przewozy kurierskie na rzecz UG

Szanowni Pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego,

Uprzejmie informuję, iż od dnia 01.01.2007 r. obowiązuje na Uniwersytecie Gdańskim umowa z firmą TNT Express dotycząca świadczenia usług na przewozy kurierskie na rzecz Uczelni.

Powyższa umowa jest wynikiem negocjacji w wyniku, których Uczelnia uzyskała specjalne warunki cenowe, a także szczególne przywileje, takie jak:

  • możliwość monitoringu wysyłanych przesyłek na stronie internetowej TNT (gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, kto i kiedy ją odebrał),
  • opiekę ze strony dwuosobowego zespołu handlowego, którego zadaniem będzie kontrola jakości dostarczanych usług,
  • ułatwioną procedurę zamawiania przesyłek poprzez stworzenie punktów wysyłania i odbioru przesyłek w administracjach poszczególnych budynków,
  • możliwość wglądu w koszty realizowanych zamówień przez daną jednostkę wydziałową poprzez udostępnienie przez firmę kurierską specjalnych raportów w formie zestawień w pliku excel (elektroniczna faktura) w administracjach poszczególnych budynków.

W związku z tym informuję o obowiązku korzystania tylko i wyłącznie z usług wyżej wymienionej firmy. Jednocześnie zaznaczam, iż od dnia 1 lutego 2007 r. faktury od innych firm kurierskich nie będą rozliczane przez Dział Księgowości Finansowej.

Mając powyższe na uwadze proszę o zgłaszanie wszelkich swoich potrzeb dotyczących przewozów kurierskich do administratorów poszczególnych obiektów UG, którzy pomogą i udzielą Państwu niezbędnych informacji na temat każdorazowej przesyłki.

 

Z wyrazami szacunku
Z-ca Kanclerza ds. Gospodarczych
Jarosław Majdan

Załącznik: Punkty Nadawcze (plik MS Excel, 22KB)

 


 

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA

Chcesz zamówić przesyłkę kurierską?

  1. Zgłoś się do Administratora Budynku, w którym pracujesz w godzinach 7.00-15.00.
  2. Podaj adres odbiorcy i dane nadawcy. Zostaw przesyłkę.

I to wszystko, o resztę zadba administrator wraz z firmą kurierską.

Pamiętaj:

  • pytaj w administracji o wszelkie szczegóły związane z twoją przesyłką. (o której zostanie odebrana przez kuriera, na kiedy zostanie dostarczona itd.).
  • jeżeli nie ma nikogo w administracji zostaw przesyłkę i zgłoszenie w portierni, następnego dnia rano zostanie przekazana do administracji.
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 11. Marzec 2014 - 09:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: niedziela, 11. Czerwiec 2023 - 15:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki