fbpx Konsultacje | Wydział Chemii

Jesteś tutaj

Konsultacje

Konsultacje w Katedrze Technologii Środowiska

 

Konsultacje w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/2022

 

                       
                          prof. dr hab. inż. Adriana Zaleska-Medynska   

                          pok. G202

                          tel. 58 523-52-20
                          e-mail: adriana.zaleska@ug.edu.pl

 

 

 

 

al

                         

                          prof. dr hab. Adam Lesner
                          pok. G48

                          tel. 58 523-50-95
                          e-mail: adam.lesner@ug.edu.pl

 

 

 

        

al

                         

                          dr hab. Dagmara Jacewicz, prof. uczelni
                          pok. G210

                          tel. 58 523-52-28
                          e-mail: dagmara.jacewicz@ug.edu.pl

 

 

 

 

                           

                          dr inż. Ewelina Grabowska-Musiał
                          pok. G204

                          tel. 58 523-52-22
                          e-mail: ewelina.grabowska@ug.edu.pl

 

 

 

 

drzezdzon                                    
                          dr Joanna Drzeżdżon

                          pok. G204

                          tel. 58 523-52-22
                          e-mail: joanna.drzezdzon@ug.edu.pl

 

 

 

 

                        

                         dr inż. Aleksandra Pieczyńska
                         pok. G207

                          tel. 58 523-52-25
                          e-mail: aleksandra.pieczynska@ug.edu.pl

 

 

 

 

Beatka                          

                          dr inż. Beata Bajorowicz
                         
pok. G207

                          tel. 58 523-52-25
                          e-mail: beata.bajorowicz@ug.edu.pl




 

 

anna malankowska                                    
                          dr inż. Anna Malankowska

                          pok. G205

                          tel. 58 523-52-23
                          e-mail: anna.malankowska@ug.edu.pl

 

 

 

 

al

                         

                          dr inż. Joanna Nadolna
                          pok. G213

                          tel. 58 523-52-30
                          e-mail: joanna.nadolna@ug.edu.pl

 

 

 

 

anna golabiewska                                    
                          dr inż. Anna Gołąbiewska

                         pok. G205

                          tel. 58 523-52-23
                          e-mail: anna.golabiewska@ug.edu.pl

 

 

 

 

                           

                          dr inż. Paweł Mazierski
                          pok. G213

                          tel. 58 523-52-30
                          e-mail: pawel.mazierski@ug.edu.pl

 

 

 

 

Patrycja_JT                           

                          dr inż. Patrycja Jutrzenka Trzebiatowska
                          pok. G208

                          tel. 58 523-52-26
                          e-mail: patrycja.jutrzenka-trzebiatowska@ug.edu.pl

 

 

 

 

                          dr Natalia Gruba
                         
pok. G47 

                          tel. 58 523-50-94
                          e-mail: natalia.gruba@ug.edu.pl

 

 

 

 

Anita_Romanowska

                                                mgr Anita Romanowska
                         
                       pok. G49 

                                                tel. 58 523-54-92
                                                e-mail: anita.romanowska@ug.edu.pl

 

 

 

 

 

robabeh                          

                           dr Robabeh Bashiri
                           pok. G208

                           tel. 58 523-52-25
                           e-mail: ext.robabeh.bashiri@prac.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

DOKTORANCI

 

                         

                         mgr inż. Magda Kozak

                         e-mail: magda.kozak@ug.edu.pl

 

                                                                    

 

 

                         

                         mgr Patrycja Parnicka

                         e-mail: patrycja.parnicka@phdstud.ug.edu.pl

 

                                                                    

 

 

 

                         

                         mgr Mateusz Baluk

                         e-mail: mateusz.baluk@phdstud.ug.edu.pl

 

                                                                    

 

 

 

                         

                         mgr Jakub Sowik

                        e-mail: jakub.sowik@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

                                                                    

 

                         

                         mgr inż. Onur Cavdar

                         e-mail: onur.cavdar@phdstud.ug.edu.pl

 

                                                                    

 

 

 

                         

                         mgr inż. Maria Nevarez Martinez

                        e-mail: maria.nevarezmartinez@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

                                                                    

 

 

                           mgr Magdalena Miodyńska

                          e-mail: magdalena.miodynska@phdstud.edu.pl

                                             

                        

                           

 

 

 

                         

                         mgr Jacek Malinowski

                        e-mail: jacek.malinowski@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

                                                                    

 

                         

                         mgr Wiktoria Rejmak

                        e-mail: wiktoria.rejmak@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

             

                                                 

  

                                                mgr Julia Zwara

                                               e-mail: julia.zwara@phdstud.edu.pl

                                             

                        

                           

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Joanna Drzeżdżon
Treść wprowadzona przez: Aleksandra Bielicka-Giełdoń
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 15 października 2021 roku, 19:32