I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WYKŁADOWCĄ - EDYCJA II

banner

Dofinansowano z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Konkurs „I Ty możesz zostać wykładowcą” w ramach projektu „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim – znane i nieznane oblicza nauki” na najlepszą prezentację w obszarze nauk chemicznych i ekonomicznych.

Założeniem konkursu na najlepszą prezentację jest zainspirowanie młodzieży do bliższego poznania zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz ekonomicznymi.

Prezentacje mogą być przygotowane w dwóch kategoriach:

1. Kategoria - nauki chemiczne
  1. „Co warto wiedzieć o kwasach?” konkurs dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych.
  2. „Związki chemiczne niebezpieczne dla człowieka” konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

1. Kategoria – nauki ekonomiczne
  1. „Racjonalnie zasobami gospodaruję – niczego nie marnuję” konkurs dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych.
  2. „Zero Waste, czyli odpowiedzialna inwestycja w moją przyszłość” konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Prace konkursowe można przesyłać od 1 grudnia 2021 r. do 15 lutego 2022 r.

W załączeniu znajdą Państwo regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji o wydarzeniach w ramach projektu: https://chemia.ug.edu.pl/wspolpraca/popularyzacja_nauki/science_clubs_w_ug

Zapraszamy do udziału!!!

UWAGA!

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem oraz liczne prośby nauczycieli, termin nadsyłania prezentacji zostaje wydłużony do 15 lutego 2022 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 2 marca 2022 r.

Przycisk - wyniki konkursu

Załącznik Rozmiar
Regulamin konkursu 259.15 KB
Formularz zgłoszeniowy 756.81 KB