fbpx Konsultacje | Wydział Chemii

Jesteś tutaj

Konsultacje

Konsultacje pracowników i doktorantów KCHT w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021

Pracownik/doktorant
e-mail dzień/godziny Link do spotkania MS Teams

prof. dr hab. Piotr Skurski

piotr.skurski@ug.edu.pl
czw. 14.00-16.00

prof. dr hab. Adam Liwo

adam.liwo@ug.edu.pl
pon. 12.30-13.30
pt. 14.00-15.00

prof. dr hab. Cezary Czaplewski

cezary.czaplewski@ug.edu.pl
pt. 11.00-13.00

dr hab. Adam Sieradzan, prof UG

adam.sieradzan@ug.edu.pl
wt. 10.00-12.00 konsultacje dr hab. Sieradzan
dr hab. Artur Giełdoń artur.gieldon@ug.edu.pl wt. 11.30-13.30

dr Marcin Czapla

marcin.czapla@ug.edu.pl
wt. 17.00-19.00

dr Sylwia Freza

sylwia.freza@ug.edu.pl
czw. 9.00-11.00

dr Magdalena Ślusarz

magdalena.slusarz@ug.edu.pl
wt. 9.00-11.00

mgr Dawid Faron

dawid.faron@phdstud.ug.edu.pl
wt. 13.00-14.00 -

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Magdalena Ślusarz
Treść wprowadzona przez: Artur Giełdoń
Ostatnia modyfikacja: 
niedziela, 18 października 2020 roku, 20:07