Kontakt | Wydział Chemii

Kontakt z pracownikami oraz doktorantami Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej

Pracownik / doktorant Stanowisko E-mail Telefon
prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński kierownik lech.chmurzynski@ug.edu.pl (58) 523 50 61
dr hab. Dagmara Jacewicz, prof. UG pracownik samodzielny dagmara.jacewicz@ug.edu.pl (58) 523 50 60
dr hab. Joanna Makowska, prof. UG pracownik samodzielny joanna.makowska@ug.edu.pl (58) 523 53 15
dr Henryk Myszka starszy wykładowca henryk.myszka@ug.edu.pl (58) 523 50 70
dr Albert Ignatowicz pracownik naukowo-techniczny albert.ignatowicz@ug.edu.pl (58) 523 50 58
dr Dariusz Wyrzykowski adiunkt dariusz.wyrzykowski@ug.edu.pl (58) 523 50 56
dr inż. Krzysztof Żamojć adiunkt krzysztof.zamojc@ug.edu.pl (58) 523 50 57
dr Joanna Drzeżdżon adiunkt joanna.drzezdzon@ug.edu.pl (58) 523 50 60
mgr Aleksandra Tesmar asystent aleksandra.tesmar@phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 56

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Żamojć
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Żamojć
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 23 lutego 2018 roku, 13:05