Wizyta w BFU w Pekinie, 20-28.04.2024

Wizyta w Beijing Forestry University w Pekinie

Na zaproszenie prof. Fei Qi z Beijing Forestry University (BFU) prof. Ewa M. Siedlecka z prof. Jolantą Kumirską udały się w dniach 20-28.04.2024r. na wizytę studyjną do Pekinu w ramach programu wymiany ekspertów finansowanego przez stronę chińską (fundusze State Administration of Foreign Experts Affairs). Obie Panie Profesor od wielu lat współpracują z BFU, czego owocem są liczne publikacje naukowe, webinaria, a obecnie wizyty studyjne. Wizyta obejmowała spotkania robocze, na których omawiano kierunki wspólnych badań naukowych oraz zasady dalszej współpracy. Profesor Ewa M. Siedlecka oraz prof. Jolanta Kumirska odbyły kilka spotkań z grupą badawczą prof. Fei Qi , dla której również wygłosiły dwa dwugodzinne wykłady dotyczące obecności i wpływu leków na środowisko oraz metod ich usuwania z zastosowaniem AOPs. W ramach chińskiego programu wymiany ekspertów w przyszłym roku czeka nas rewizyta strony chińskiej na Wydziale Chemii UG.

Data publikacji: wtorek, 28. Maj 2024 - 16:14; osoba wprowadzająca: Aleksandra Bielicka-Giełdoń Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Maj 2024 - 16:35; osoba wprowadzająca: Aleksandra Bielicka-Giełdoń