Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Danuty Zdrowowicz

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 15 grudnia 2017 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Magdaleny Danuty Zdrowowicz

Na temat: Pochodne zasad nukleinowych jako substancje uwrażliwiające DNA na promieniowanie elektromagnetyczne”

Promotor:

Prof. dr hab. Janusz Rak

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Bronisław Marciniak

(Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Prof. dr hab. Jacek Waluk

(Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 1 grudnia 2017 roku

Data publikacji: piątek, 1. Grudzień 2017 - 14:55; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 1. Grudzień 2017 - 14:55; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki