Pracownia Oddziaływań Międzycząsteczkowych | Wydział Chemii

Pracownia Oddziaływań Międzycząsteczkowych

                            

 

 

PRACOWNIA ODDZIAŁYWAŃ MIĘDZYCZĄSTECZKOWYCH

WYDZIAŁ CHEMII
UNIWERSYTET GDAŃSKI

Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk
Budynek A, II piętro

 

LABORATORY OF INTERMOLECULAR INTERACTIONS

FACULTY OF CHEMISTRY
UNIVERSITY OF GDANSK

Wita Stwosza 63, 80-308 Gdansk, Poland
Building A, 2nd floor



 

dr Agnieszka Chylewska

Kierownik Pracowni

pok. A217

tel.: +48 (58) 523 50 52

e-mail: agnieszka.chylewska@ug.edu.pl

A. Chylewska

prof. dr hab. Mariusz Makowski

Kierownik Katedry

pok. A212

tel.: +48 (58) 523 50 55

e-mail: mariusz.makowski@ug.edu.pl

M. Makowski

dr hab. Aleksandra Dąbrowska, prof. UG

pok. A219

tel. +48 (58) 523 50 54

e-mail: aleksandra.dabrowska@ug.edu.pl

A. Dąbrowska

dr inż. Małgorzata Wysocka

pok. A216/A207

tel. +48 (58) 523 50 51

e-mail: malgorzata.wysocka@ug.edu.pl

M. Wysocka

mgr Sandra Ramotowska

pok. A216

tel. +48 (58) 523 50 51

e-mail: sandra.ramotowska@ug.edu.pl

S. Ramotowska

mgr Jakub Brzeski

pok. B323/A216

tel. +48 (58) 523 51 22

e-mail: jakub.brzeski@ug.edu.pl

J. Brzeski

mgr Anna Barabaś

pok. A220/A201

tel. +48 (58) 523 50 65

 e-mail: anna.barabas@phdstud.ug.edu.pl

mgr Małgorzata Bogunia

pok. A213

tel. +48 (58) 523 54 20

e-mail: malgorzata.bogunia@phdstud.ug.edu.pl

M. Bogunia

mgr Paulina Mech

pok. A213

tel. +48 (58) 523 54 20

e-mail: paulina.mech@phdstud.ug.edu.pl

P. Mech

mgr Grzegorz Nowiak

pok. A214

tel. +48 (58) 523 50 58

e-mail: grzegorz.nowiak@phdstud.ug.edu.pl

G. Nowiak

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Agnieszka Chylewska
Treść wprowadzona przez: Agnieszka Chylewska
Ostatnia modyfikacja: 
niedziela, 16 czerwca 2019 roku, 10:17