Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej – wybory do Rady Wydziału Chemii UG na kadencję 2024 – 2028

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że w dniu 10 kwietnia 2024 r. na zebraniu wyborczym nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego (z wyłączeniem Dziekana, prodziekanów, dyrektorów instytutów bądź kierowników katedr) poddano pod głosowanie uchwałę w sprawie przeprowadzenia wyborów przedstawicieli tej grupy do Rady Wydziału Chemii na kadencję 2024 – 2028.

Wobec nieuzyskania przez uchwałę wymaganej większości 2/3 głosów, uchwała nie została przyjęta. Zgodnie z § 22a. Ordynacji wybory przedstawicieli do Rady Wydziału w tej grupie nauczycieli akademickich nie zostaną przeprowadzone. W skład Rady Wydziału wchodzą wszyscy nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadający stopień naukowy doktora habilitowanego.

Ponadto, Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że w dniu 11 kwietnia 2024 r. podjęła uchwałę w sprawie określenia liczby przedstawicieli poszczególnych grup członków społeczności akademickiej wydziału w Radzie Wydziału oraz terminu zgłaszania kandydatów do Rady Wydziału. Uchwała określająca liczbę przedstawicieli poszczególnych grup członków społeczności akademickiej Wydziału Chemii w Radzie Wydziału na kadencję 2024-2028 znajduje się w załączniku.

Kandydatów na członków Rady Wydziału Chemii w grupie:

1. nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku innym niż profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego
  2. pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

należy zgłaszać do dnia 22 kwietnia 2024 roku do Komisji Wyborczej Wydziału Chemii (w Biurze Dziekana) załączając pisemną zgodę na kandydowanie do Rady Wydziału Chemii.

Załączniki:

Data publikacji: piątek, 12. Kwiecień 2024 - 12:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 12. Kwiecień 2024 - 12:33; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki