fbpx Stanowisko Prezydium KRASP z dnia 30 października 2020 r. w sprawie aktualnej sytuacji społecznej | Wydział Chemii

W związku z obecną sytuacją społeczną Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wystosowało apel do władz państwowych. Swoje stanowisko określiło w dokumencie załączonym poniżej (Załącznik nr 1).

Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich zwróciło się również do wspólnoty akademickiej, szczególnie do Studentów i Doktorantów. Szczegóły w poniższym apelu (Załącznik nr 2).

PDF icon Załącznik nr 1241.06 KB
PDF icon Załącznik nr 2307.71 KB