fbpx ORGANIZACJA DZIAŁALNOŚCI DYDAKTYCZNEJ WYDZIAŁU CHEMII UG W OKRESIE ZAGROŻENIA ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM SARS_COV-2 W SEMESTRZE ZIMOWYM ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 | Wydział Chemii

Ćwiczenia audytoryjne na 1 roku studiów 1 stopnia, wszystkie zajęcia laboratoryjne oraz wszystkie pracownie magisterskie, pracownie dyplomowe oraz pracownie inżynierskie, a także zajęcia seminaryjne będą realizowane w formie tradycyjnej z bezpośrednim udziałem studentów, natomiast wszystkie wykłady, ćwiczenia audytoryjne od 2 roku studiów 1 stopnia, a także wszystkie ćwiczenia audytoryjne na studiach 2 stopnia w formie zdalnej (on-line lub e-learningu). Umożliwi to zrealizowanie wszystkich efektów uczenia przewidziane tokiem studiów.

Zasady BHP organizacji działalności dydaktycznej na terenie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21, zostaną podane wkrótce.

Dr hab. Jolanta Kumirska

profesor Uniwersytetu Gdańskiego