fbpx I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne | Wydział Chemii

I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów na I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne, które odbędzie się 26.09.2020 r. Sympozjum jest organizowane w formie on-line na platformie Microsoft Teams i jest całkowite bezpłatne. Celem wydarzenia jest zorganizowanie konferencji w sposób zdalny, zachowując najwięcej cech standardowej konferencji. I PSSCh jest skierowane dla studentów i doktorantów, którzy zaczęli już swoje badania lub chcą przedstawić prezentacje z badań przeglądowych na temat popularno-naukowy z zakresu chemii, ochrony środowiska oraz ekologii. Podczas wydarzenia prelegenci będą mogli zaprezentować komunikat ustny oraz posterowy, wziąć udział w dyskusjach z rówieśnikami oraz wygrać nagrodę za najlepsze wystąpienie.

Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne nie tylko jest dobrą okazją do zaprezentowania badań naukowych przez młodych naukowców, ale również sposobem na „powrót do normalności” naukowej w czasie sytuacji epidemiologicznej panującej w kraju.

Wszystkie informacje na temat Sympozjum i rejestracji są umieszczone na stronie www.bsch.pl
w zakładce Sympozjum, a najważniejsze poniżej:

rejestracja: 08.08-05.09.2020 r. --

przesyłanie abstraktów: 12.09.2020 r.

udział jest BEZPŁATNY ----

komunikat ustny lub posterowy  -- na temat badań własnych & popularno-naukowy

certyfikaty i książka abstraktów --

sympozjum odbędzie się na platformie Microsoft Teams (wymagane konto Microsoft - bezpłatne np. @outlook.com, @hotmail.com)