konferencja

26. Polskie Sympozjum Peptydowe w Starych Jabłonkach

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 12 Wrzesień, 2023 - 12:00

W dniach 3-7.09.2023 w Starych Jabłonkach odbyło się 26. Polskie Sympozjum Peptydowe organizowane przez pracowników Katedry Biochemii Molekularnej. Polskie Sympozjum Peptydowe  (https://www.ppc.univ.gda.pl/) jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym od ponad 50 lat, co dwa lata. Ze względu na sytuację epidemiologiczną ostatnie spotkanie miało miejsce w 2019 roku.

Zjazd Wiosenny SMPTChem

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 28 luty, 2023 - 10:01

Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 25 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

III Kongres Młodej Nauki w Gdańsku

Ostatnia modyfikacja: piątek, 6 Styczeń, 2023 - 23:13

Zaproszenie do zgłaszania paneli na III Kongres Młodej Nauki w Gdańsku 

Zapraszamy do zgłaszania paneli na III KMN, który odbędzie się w 6-8 lipca 2023 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).  

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Chemia-Biznes-Środowisko

Ostatnia modyfikacja: piątek, 1 Lipiec, 2022 - 15:24

W dniach 24 – 25.06.2022 r. odbyła się IV edycja ogólnopolskiej konferencji Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ”. Podczas konferencji prezentacje oraz postery dotyczące badań własnych lub tematów popularnonaukowych wygłosiło 53 prelegentów z siedmiu ośrodków naukowych w Polsce. Najlepsze wystąpienia zostały nagrodzone przez Komitet Naukowy. W kategorii komunikaty ustne dotyczące badań własnych nagrody zdobyli: Michał Cisiński z Politechniki Wrocławskiej, Cyprian Doroszko z Uniwersytetu Łódzkiego oraz Amanda Kulpa-Koterwa z Uniwersytetu Gdańskiego.

Zaproszenie na Zjazd Letni SMPTChem

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 16 Maj, 2022 - 18:16

Sekcja Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego ma przyjemność zaprosić wszystkich Doktorantów, Młodych Naukowców oraz Studentów na Zjazd Letni SMPTChem! Zjazd Letni zastępuje w tym roku Zjazd Wiosenny, a wraz z tą zmianą czeka na Państwa nieco zmieniona formuła! 
Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Naukowego

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 4 Kwiecień, 2022 - 21:26

W dniach od 11 do 16 września bieżącego roku odbędzie się w Lublinie 64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Zjazd będzie doskonałą okazją do spotkania chemików z całego kraju, wymiany doświadczeń i myśli naukowej, nawiązania i podtrzymania współpracy między ośrodkami naukowymi. Celem Zjazdu jest również integracja środowiska naukowego tak ważna w ostatnich czasach. Obrady odbywać się będą w 17 Sesjach naukowych oraz Forum Młodych.