Publiczna obrona mgr Małgorzaty Giżyńskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 30 czerwca 2020 roku o godz. 1200 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Małgorzaty Giżyńskiej

Na temat: „Wykorzystanie C-końcowej sekwencji białka Blm10 do otrzymania efektywnych stymulatorów aktywności ludzkiego proteasomu 20S”

Promotor:

Dr hab. Elżbieta Jankowska, prof. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Justyna Brasuń

(Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu)

Prof. dr hab. Marcin Drąg

(Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D101.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 18 czerwca 2020 roku

Data publikacji: czwartek, 18. Czerwiec 2020 - 13:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Czerwiec 2020 - 13:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki