Stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 15

OFERTA STYPENDIALNA

Stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 15 „Proteaza CP wirusa O'nyong-nyong: profilowanie substratowe, projektowanie i synteza inhibitorów oraz sond molekularnych wraz z ich analizą biochemiczną”

Nazwa stanowiska: doktorant-stypendysta w ramach projektu „Proteaza CP wirusa O'nyong-nyong: profilowanie substratowe, projektowanie i synteza inhibitorów oraz sond molekularnych wraz z ich analizą biochemiczną”

Liczba stanowisk: 1

Nazwa jednostki: Katedra Technologii Środowiska, Wydział Chemii, Uniwersytet Gdański

Czas trwania kontraktu: 15 miesięcy

Data rozpoczęcia pracy: 04.11.2019

Kwota stypendium: 2500 PLN/miesiąc

Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie obejmuje

Zadania badawcze:

1. Synteza bibliotek peptydowych i ich dekonwolucja.

2. Określenie specyficzności substratowej proteazy CP oraz synteza wybranych substratów.

3. Analiza biochemiczna otrzymanych związków – określenie parametrów kinetycznych wobec proteazy CP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

1.     Słuchacz Szkoły Doktorskiej lub Studium Doktoranckiego.

2.     Doświadczenie w pracy eksperymentalnej w zakresie preparatyki organicznej.

3.     Prezentacje na konferencjach naukowych.

Termin składania ofert: 18.10.2019

Dodatkowe informacje:

W wyznaczonym terminie proszę przesłać e-mailem na adres:

adam.lesner@ug.edu.pl (do prof. dr hab. Adama Lesnera) następujące dokumenty:

• list motywacyjny wraz z opisem zainteresowań naukowych,

• CV,

• zaświadczenie o studiowaniu

Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

oraz dodatkowo wypełnienie KLAUZULI INFORMACYJNEJ (załącznik poniżej).

Załącznik Rozmiar
Klauzula informacyjna 23.49 KB

Data publikacji: piątek, 11. Październik 2019 - 18:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 11. Październik 2019 - 18:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki