konkurs

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkt badawczy (post-doc) w projekcie Sonata Bis-10

Ostatnia modyfikacja: środa, 7 Grudzień, 2022 - 19:36

W wyniku przeprowadzenia konkursu na stanowisko adiunkt badawczy (post-doc) w ramach projektu: Sonata Bis-10 „Technologia addytywnego wytwarzania elektroaktywnych przestrzennych struktur z kompozytów polilaktydu wzmacnianego diamentem”, umowa numer UMO-2020/38/E/ST8/00409 komisja konkursowa postanowiła wskazać Pana dr. inż. Mateusza Cieślika jako kandydata na to stanowisko. 

Nagroda Miasta Gdańska dla młodych naukowców

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 3 Listopad, 2022 - 09:43

Władze Gdańska ogłosiły kolejną edycję konkursu o Nagrodę Miasta dla młodych naukowców im. Jana Uphagena. 

Nagroda przyznawana jest studentom i absolwentom gdańskich uczelni wyższych w wieku do 30 lat, za wybitne osiągnięcia naukowe w dwóch kategoriach: nauk humanistycznych i społecznych oraz nauk ścisłych i przyrodniczych. 

 

Termin składania wniosków w Biurze dziekana - do dnia 14 listopada. 

 

Wniosek o przyznanie Nagrody powinien zawierać:

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Ostatnia modyfikacja: piątek, 30 Wrzesień, 2022 - 20:39

W imieniu Dziennika Gazety Prawnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy studentów do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel, którego celem jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi.

Podczas konkursu wyłonione zostaną najlepsze prace licencjackie, magisterskie i inżynierskie dotyczące innowacyjnego wykorzystania wodoru, węgla i wody, oraz prowadzenia gospodarki wodnej, w kontekście wyzwań i szans stojących przed Polską.