konkurs

„Rowerem na Uczelnię”

Ostatnia modyfikacja: środa, 3 Kwiecień, 2024 - 20:52

We wtorek 2 kwietnia rozpoczęła się trzecia edycja kampanii „Rowerem na Uczelnię”, która potrwa do 30 września 2024 r. Realizowana jest ona wspólnie z Politechniką Gdańską w ramach Uczelni Fahrenheita.

Akcja skierowana jest do studentów (w tym doktorantów) oraz pracowników Uniwersytetu Gdańskiego. Rejestracja i regulamin kampanii dostępne są na stronie: https://rowery.ug.edu.pl/.

Stypendysta/doktorant w ramach projektu Sonata 15

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 5 Marzec, 2024 - 11:20

Wyniki konkursu na stanowisko Doktorant-Stypendysta w projekcie Sonata 15

W wyniku przeprowadzenia procedury konkursowej na Stypendium dla doktoranta w ramach projektu Sonata 15 „Maskowanie ładunku aktywnych biologicznie peptydów jako nowa strategia poprawy ich biodostępności po podaniu doustnym. Optymalizacja i uniwersalizacja metody”, 2019/35/D/NZ7/00174, wybrano Panią mgr Aleksandrę Helbik-Maciejewską

 

Postdoctoral position for a junior scientist in the Laboratory of Molecular Modeling

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 8 luty, 2024 - 00:14

Postdoctoral position for a junior scientist in the Laboratory of Molecular Modeling, Faculty of Chemistry, University of Gdańsk, Poland

Project title: “Data-assisted modeling of the ensemble structure of intrinsically disordered proteins and their assemblies”
Project leader: prof. dr hab. J´ozef Adam Liwo
Position name: Postdoctoral Associate (adiunkt naukowy)
 

Wyniki konkursu PRELUDIUM BIS 5

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 6 luty, 2024 - 17:59

Narodowe Centrum Nauki opublikowało listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu PRELUDIUM BIS 5. Wśród laureatów jest dr hab. inż. Agnieszka Piwkowska z projektem pt.: „Basigin jako ważny regulator metabolizmu komórki podocytarnej. Wpływ na funkcjonowanie kłębuszkowej bariery filtracyjnej w cukrzycy.” na kwotę 687 800 PLN.

Serdecznie gratulujemy!

Post-doc w ramach projektu OPUS 23

Ostatnia modyfikacja: piątek, 16 luty, 2024 - 21:31

Wyniki konkursu na stanowisko Post-doc w projekcie Opus 23

W wyniku przeprowadzenia procedury konkursowej na stanowisko Post-doc w ramach projektu OPUS 23 pt.: „Projektowanie i synteza wieloskładnikowych heterostruktury na bazie szkieletów metaloorganicznych do wydajnej i selektywnej fotokonwersji CO2 w użyteczne paliwa i związki chemiczne”, umowa numer UMO-2022/45/B/ST4/01138, komisja konkursowa wybrała Panią dr inż. Anna Pancielejko.