Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Pawła Mazierskiego

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 września 2019 roku o godz. 1200 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr inż. Pawła Mazierskiego

Na temat: Modyfikowane nanorurki TiO: otrzymywanie, charakterystyka i zastosowanie

Promotor:

Prof. dr hab. inż. Adriana Zaleska-Medynska

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Konrad Szaciłowski

(Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej)

Prof. dr hab. inż. Antoni Morawski

(Instytut Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 11 września 2019 roku

Data publikacji: czwartek, 12. Wrzesień 2019 - 10:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Wrzesień 2019 - 10:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki