Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Edyty Czajkowskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 czerwca 2019 roku o godz. 1230 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Edyty Czajkowskiej

Na temat: „Identyfikacja, klonowanie i ekspresja nowego genu taqIIIRM z termofilnej bakterii Thermus aquaticus na podstawie analizy bioinformatycznej sekwencji genomu, uzyskanej metodami sekwencjonowania nowej generacji”

Promotor:

Dr hab. Agnieszka Żylicz-Stachula, prof. nadzw.

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Maciej Bagiński

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Dr hab. Arkadiusz Piotrowski, prof. nadzw. GUMed

(Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Gdański Uniwersytet Medyczny)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 13 czerwca 2019 roku

Data publikacji: czwartek, 13. Czerwiec 2019 - 13:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Czerwiec 2019 - 13:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki