Dofinansowanie na prace badawczo – rozwojowe dla Uniwersytetu Gdańskiego

Dofinansowanie na prace badawczo – rozwojowe dla Uniwersytetu Gdańskiego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił wyniki konkursu na Pomorskie projekty badawczo – rozwojowe. Uniwersytet Gdański otrzymał dofinansowanie na realizację dwóch projektów – „Wieże fotokatalityczne do oczyszczania powietrza w aglomeracjach miejskich” realizowany wspólnie przez Administrację Centralną, Katedrę Analizy Środowiska i Katedrę Technologii Środowiska oraz „Dezodoryzacja i dezynfekcja powietrza w obiektach gospodarki ściekowej” realizowany przez Katedrę Technologii Środowiska przy współpracy z gminami z terenu Województwa Pomorskiego. Łączna wartość dotacji to 640 000 PLN. Oba projekty będą realizowane wraz z przedsiębiorcami.

Data publikacji: sobota, 12. Sierpień 2017 - 15:20; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: sobota, 12. Sierpień 2017 - 15:20; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki