fbpx Nasz Zespół | Wydział Chemii

Jesteś tutaj

Nasz Zespół

Skład Zespołu Oddziaływań Międzycząsteczkowych

 

A. Chylewska

dr hab. Agnieszka Chylewska, prof. UG

Kierownik Zespołu

pok. A217

tel.: +48 (58) 523 50 52

e-mail: agnieszka.chylewska@ug.edu.pl

 

 

 

M. Makowski

prof. dr hab. Mariusz Makowski

Kierownik Katedry

pok. A212

tel.: +48 (58) 523 50 55

e-mail: mariusz.makowski@ug.edu.pl

 

 

 

A. Dąbrowska

dr hab. Aleksandra Dąbrowska, prof. UG

pok. A219

tel. +48 (58) 523 50 54

e-mail: aleksandra.dabrowska@ug.edu.pl

 

 

 

M. Wysocka

dr inż. Małgorzata Wysocka

pok. A216

tel. +48 (58) 523 50 51

e-mail: malgorzata.wysocka@ug.edu.pl

 

 

 

S. Ramotowska

dr Sandra Ramotowska

pok. A216

tel. +48 (58) 523 50 51

e-mail: sandra.ramotowska@ug.edu.pl

 

 

 

P.Spisz

dr inż. Paulina Spisz

pok. A218

tel. +48 (58) 523 50 53

e-mail: paulina.spisz@ug.edu.pl

 

 

 

J. Brzeski

dr Jakub Brzeski

pok. A214

tel. +48 (58) 523 54 21

e-mail: jakub.brzeski@ug.edu.pl

 

 

 

J.Duch

dr Joanna Duch

pok. A218

tel. +48 (58) 523 50 53

e-mail: joanna.duch@ug.edu.pl

 

 

 

M. Kowalik

dr Mateusz Kowalik

pok. A214

tel. +48 (58) 523 54 21

e-mail: mateusz.kowalik@ug.edu.pl

 

 

 

M. Bogunia

mgr Małgorzata Bogunia

pok. A213

tel. +48 (58) 523 54 20

e-mail: malgorzata.bogunia@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

P. Mech

mgr Paulina Mech-Warda

pok. A213

tel. +48 (58) 523 54 20

e-mail: paulina.mech@phdstud.ug.edu.pl

 

 

 

A.Ciesielska

mgr Aleksandra Ciesielska

pok. A213

tel. +48 (58) 523 54 20

e-mail:

 

 

 

P. Sumczyński

mgr inż. Przemysław Sumczyński

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Agnieszka Chylewska
Treść wprowadzona przez: Agnieszka Chylewska
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 10 sierpnia 2021 roku, 8:29