fbpx Kontakt | Wydział Chemii

Kontakt | Wydział Chemii

Kontakt

Dane kontaktowe

prof. dr hab. Mariusz Makowski

Kierownik Katedry

pok. A212

tel.: +48 (58) 523 50 55

e-mail: mariusz.makowski@ug.edu.pl

prof. dr hab. Mariusz Makowski

dr hab. Agnieszka Chylewska

Kierownik Pracowni

pok. A217

tel.: +48 (58) 523 50 52

e-mail: agnieszka.chylewska@ug.edu.pl 

dr Agnieszka Chylewska

dr hab. Aleksandra Dąbrowska, prof. UG

pok. A219

tel. +48 (58) 523 50 54

e-mail: aleksandra.dabrowska@ug.edu.pl

Aleksandra Dąbrowska

dr inż. Małgorzata Wysocka

pok. A216

tel.: +48 (58) 523 50 51

e-mail: malgorzata.wysocka@ug.edu.pl

Małgorzata Wysocka

dr Sandra Ramotowska

pok. A216

tel.: +48 (58) 523 50 51

e-mail: sandra.ramotowska@ug.edu.pl

Sandra Ramotowska

dr Albert Ignatowicz

pok. A214

tel.: +48 (58) 523 54 19

e-mail: albert.ignatowicz@ug.edu.pl

Albert Ignatowicz

mgr Jakub Brzeski

pok. B323/A218

tel.: +48 (58) 523 51 22

e-mail: jakub.brzeski@ug.edu.pl

Jakub Brzeski

mgr Małgorzata Bogunia

pok. A213

tel.: +48 (58) 523 54 20

e-mail: malgorzata.bogunia@phdstud.ug.edu.pl

Małgorzata Bogunia

mgr Paulina Mech

pok. A213

tel.: +48 (58) 523 54 20

e-mail: paulina.mech@phdstud.ug.edu.pl

Paulina Mech

mgr Grzegorz Nowiak

pok. A214

tel.: +48 (58) 523 58 50

e-mail: grzegorz.nowiak@phdstud.ug.edu.pl

Grzegorz Nowiak

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Agnieszka Chylewska
Treść wprowadzona przez: Agnieszka Chylewska
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 25 września 2019 roku, 14:21