Pożegnanie Dominika Walczaka

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 lipca 2024r. zmarł

mgr Dominik „Domel” Walczak

doktorant Wydziału Chemii, pracownik Uniwersytetu Gdańskiego.

Domel był człowiekiem wielu pasji, muzykiem i twórcą zespołu „Podeszfa”, organizatorem wielu inicjatyw integrujących społeczność UG, bardzo zaangażowany w działalność społeczną i charytatywną. Był lubianym Kolegą i Przyjacielem.

Rodzinie, bliskim oraz znajomym składamy najszczersze wyrazy współczucia

Dziekan i Społeczność Akademicka Wydziału Chemii

Pogrzeb Dominika Walczaka odbędzie się w piątek 19.07.2024 r. Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 11:00 w Kaplicy na cmentarzu w Sławnie, po czym nastąpi odprowadzenie Dominika do grobu.

Istnieje możliwość przejazdu autobusem. Autobus wyjedzie spod Rektoratu UG (ul. Bażyńskiego 8 w Gdańsku) o godzinie 7:50. Osoby chętne do skorzystania z przejazdu proszone są o przesłanie wiadomości mailowej na adres casid@ug.edu.pl

Data publikacji: wtorek, 16. Lipiec 2024 - 10:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Lipiec 2024 - 10:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki