Szkolenie dla realizujących projekty finansowane ze środków UE.

Szkolenie dla realizujących projekty finansowane ze środków UE. Zapraszamy.

Prowadzisz badania na UG? Pracujesz nad innowacjami i nowymi projektami? Korzystasz z grantów?

Centrum Transferu Technologii UG oraz Biuro Wsparcia Przygotowania Projektów – Inkubator Projektowy zapraszają na szkolenie: Ochrona własności intelektualnej w projektach HORYZONTU EUROPA.

Kiedy: 28 maja 2024, godz. 12:00 - 14:00

Gdzie: UG, Wydział Chemii, sala D102 lub on-line

Dla kogo: dla naukowców, doktorantów i pracowników wspierających przygotowanie i realizację grantów

Wydarzenie - bezpłatne.

Wymagana jest rejestracja.

Stacjonarnie: Zarejestruj się / Online: Zarejestruj się

Szkolenie poprowadzi Pani Renata Downar-Zapolska, kierownik Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna, program UE Horyzont Europa.

Ekspertka omówi zagadnienia dotyczące własności intelektualnej w dokumentach projektowych programu UE Horyzont Europa na przykładzie:

• standardowej umowy grantowej Komisji Europejskiej do Horyzontu Europa
  • umowy konsorcjum.

Dowiesz się:

• na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek i realizując projekt
  • gdzie można otrzymać wsparcie w ochronie własności intelektualnej.

Data publikacji: piątek, 24. Maj 2024 - 18:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 24. Maj 2024 - 18:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki