Warsztaty NKCh w Strzelnie

W niedzielę 12.06.br. Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego przedstawiło charytatywny pokaz na Pikniku Rodzinnym w Szkole Podstawowej im. Alojzego Stenzla w Strzelnie. Podczas pokazów zostały zaprezentowane takie doświadczenia jak: "ryczący miś", spalanie magnezu, "płonąca piana", "magiczna wata" i wiele innych eksperymentów. Widowisko przyciągnęło nie tylko sporą ilość dzieci, ale również dużą grupę dorosłych. Podczas pikniku odbywały się również zawody sportowe, akcje charytatywne, występy artystyczne oraz pokazy straży pożarnej.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Czerwiec 2022 - 12:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Czerwiec 2022 - 13:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki