Program Stażowy dla studentów organizowany przez Polskie Elektrownie Jądrowe

Polskie Elektrownie Jądrowe mając świadomość, że współczesny ,,rynek pracy” często wymaga od młodych osób już potwierdzonego doświadczenia zawodowego, określonych kwalifikacji, czy także świadomości na temat konkretnej profesji, którą chcieliby dalej rozwijać, zapraszają do udziału w Programie Stażowym w Polskich Elektrowniach Jądrowych. W trakcie programu stażowego w PEJ studenci otrzymają wsparcie w rozwoju zawodowym i w przygotowaniu do pracy w sektorze energetyki jądrowej.

Polskie Elektrownie Jądrowe zadeklarowały gotowość przyjęcia na staż trzech studentów w skali roku.

Więcej informacji o programie oraz możliwość złożenia aplikacji znajdują się na stronie: https://ppej.pl/kariera/staze

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2024 r.

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 19:57; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 19:58; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki