Spotkanie z Dyrekcją Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Szanowni Studenci!

W najbliższy poniedziałek 18 grudnia 2023 o godz. 14:00 w s. D3 odbędzie się spotkanie z Dyrekcją Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Spotkanie odbywa się w cyklu wykładów „Od pomysłu do biznesu” adresowanego do studentów kierunku Biznes chemiczny. Najbliższe spotkanie z Dyrekcją GPNT będzie miało charakter otwarty, tak więc zapraszamy studentów wszystkich kierunków zainteresowanych rozwojem własnego biznesu.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny mieści się na Morenie na ul. Trzy Lipy 3. Powstał w 2006 r. z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Miasta Gdańsk, Politechniki Gdańskiej oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o., która obecnie zarządza Parkiem. Jest to miejsce, gdzie młode startupy mogą w ramach preferencyjnych stawek wynająć przestrzeń biurową i laboratoryjną oraz uzyskać szerokie wsparcie w rozwoju biznesu.

Więcej informacji: https://gpnt.pl/o-nas

Data publikacji: czwartek, 14. Grudzień 2023 - 13:33; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Grudzień 2023 - 13:34; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki