Gala wręczenia nagród w II edycji konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita

W piątek 08 grudnia odbyła się gala wręczenia nagród w II edycji konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita. Nasi studenci z wydziałowych kół naukowych (Naukowe Koło Chemików, Koło Naukowe Ochrony Środowiska oraz Koło Naukowe Biznesu Chemicznego) uzyskali dofinansowanie projektu Modowe Zero Waste. Studenci Wydziału Chemii UG do współpracy w projekcie zaprosili  studenckie koła naukowe Zdrowia Środowiska i Epidemiologii z Gdańskiego Uniwersytetu medycznego oraz Digital Architecture Lab z Politechniki Gdańskiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektu!

relacja z przebiegu Gali:

Kolejni Mistrzowie Współpracy FarU. Poznaj zwycięzców! | Aktualności - Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

Data publikacji: wtorek, 12. Grudzień 2023 - 19:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Grudzień 2023 - 19:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki