BADACZE Z WCH NA LIŚCIE NAJWYŻEJ CYTOWANYCH NAUKOWCÓW NA ŚWIECIE

Na opracowanej przez Stanford University prestiżowej liście naukowców z najwyższą liczbą cytowań na świecie, TOP 2%, po raz kolejny, znaleźli się badacze z Wydziału Chemii UG. Zestawienie uwzględnia nazwiska 2% najlepszych naukowców, których publikacje są najczęściej cytowane przez innych autorów.

Opracowywany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies ranking ocenia cały dorobek naukowy poszczególnych uczonych według indeksu bibliometrycznego.

Na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie znalazły się 4 nazwiska uczonych z WCh (kolejność alfabetyczna): prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński, prof. dr hab. Tomasz Puzyn, prof. dr hab. Piotr Stepnowski oraz prof. dr hab. inż. Adrianna Zaleska – Medynska.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Data publikacji: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 18:06; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 18:07; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki