CHEMILIADA 2023

Dnia 18.05.2023 r odbyła się XII edycja Pikniku Wydziałowego CHEMILIADA 2023- tradycyjnego święta Studentów i Pracowników Wydziału Chemii. Podczas wydarzenia Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG przy wsparciu Kół Naukowych przygotowała wiele atrakcji. Do dyspozycji gości dostępny był grill z kiełbasą oraz opcją wegetariańską, kącik gier a także turniej „Jaka to melodia”, poprowadzony przeze Koło Naukowe Biznesu Chemicznego. W trakcie imprezy odbył się także tradycyjny bieg wokół Wydziału Chemii. Nagrodzeni zostali uczestnicy, chemiliadowych zawodów sportowych, które odbyły się 16 maja. W tym roku po raz pierwszy odbyły się również zawody w stylu „1 z 10”, którego zwycięzca również został nagrodzony podczas Pikniku. Przebieg Chemiliady uświetniły występy na żywo: Hani Głowienke, doktorantki na Katedrze Technologii Środowiska, zespołu Peron 18 a także Justyny Kuryło, studentki naszego Wydziału.

Fotografie: Mateusz Baluk

Link do galerii ...

Data publikacji: poniedziałek, 29. Maj 2023 - 18:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. Maj 2023 - 18:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki