Zjazd Wiosenny SMPTChem

Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 25 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.
Tegoroczny Zjazd odbędzie się w dniach 3-7 maja 2023 roku w Centrum Edukacji Geologicznej UW, w niezwykle urokliwym mieście województwa świętokrzyskiego – Chęcinach (okolice Kielc). Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców z całej Polski.
W trakcie Zjazdu będzie można wysłuchać wykładów od wiodących naukowców z polskich uczelni wyższych, a także reprezentantów firm współpracujących z SMPTChem. Udział w konferencji umożliwi również nawiązanie nowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji.
Rejestracja rusza już od 1 marca, a ilość miejsc jest ograniczona!
Więcej na: https://zjazdy.smptchem.pl/
Zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe Wiosennym SMPTChem i mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa interesujące i owocne w nową wiedzę doświadczenie!

Załącznik
Załącznik Rozmiar
zjazd-wiosenny-smptchem-2023-info.pdf 91.16 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 28. luty 2023 - 10:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 28. luty 2023 - 10:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki