Fundacja ENERGA sfinansuje projekt dydaktyczny dra Grzegorza Olszewskiego

Dr Grzegorz Olszewski (Pracownia Toksykologii i Ochrony Radiologicznej Katedry Chemii i Radiochemii Środowiska) uzyskał wsparcie Fundacji ENERGA na zakup komory Lucasa do pomiarów radonu w powietrzu w ramach projektu dydaktycznego „Pomiar promieniotwórczego radonu w pomieszczeniach zamkniętych przy użyciu komory Lucasa – cykl dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego służący zwiększeniu świadomości społecznej na temat promieniotwórczości”. Już niedługo studenci Wydziału Chemii będą mogli kształcić się w zakresie pomiarów radonu.

Data publikacji: czwartek, 23. luty 2023 - 10:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 23. luty 2023 - 10:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki