Zjazd Zimowy SMPTChem 2022

Szanowni Państwo,

10 grudnia, na Uniwersytecie Opolskim odbędzie się Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Rejestracja trwa do 13 listopada lub do wyczerpania limitu miejsc.

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii. W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Jest to również okazja do wspólnego spotkania, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.

W trakcie konferencji będą miały miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

Link do strony: https://zjazdy.smptchem.pl/

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: sobota, 12. Listopad 2022 - 22:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: sobota, 12. Listopad 2022 - 23:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki