Konkurs Young Fahrenheit dla pracowników i doktorantów UG

Szanowni Państwo,

Spółka celowa Uniwersytetu Gdańskiego Univentum Labs we współpracy z Centrum Transferu Technologii UG organizuje drugą edycję konkursu Univentum Labs Ideas – Young Fahrenheit. Jego adresatami są młodzi pracownicy oraz doktoranci Uniwersytetu, których badania mają potencjał komercjalizacyjny. Inicjatywa jest skierowana do młodych pracowników, doktorantów oraz studentów ostatniego roku studiów magisterskich niezależnie od dziedziny nauki. Organizatorzy oczekują prezentacji realizowanych przez pracowników badań, które zdaniem ich autorów mają potencjał rynkowy – czyli mogą stać się punktem wyjścia do założenia własnego przedsiębiorstwa np. w formie spin offu lub też udzielenia licencji.

Więcej informacji oraz formularz udziału na stronie: http://konkurs.univentum.pl/

Załącznik Rozmiar
Plakat 1.49 MB

Data publikacji: środa, 9. Listopad 2022 - 18:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 9. Listopad 2022 - 18:47; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki