fbpx Uroczystość nadania doktora honoris causa rektorom gdańskich uczelni | Wydział Chemii

Uroczystość nadania doktora honoris causa rektorom gdańskich uczelni

Zespół Rektorski oraz Senat Uniwersytetu Gdańskiego

mają zaszczyt zaprosić do udziału online w uroczystości nadania tytułów doktora honoris causa

pierwszym demokratycznie wybranym rektorom gdańskich uczelni

Panu Profesorowi Stefanowi Angielskiemu, Rektorowi Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 1990-1993, Panu Profesorowi Zbigniewowi Grzonce, Rektorowi Uniwersytetu Gdańskiego w latach 1990-1996 oraz Panu Profesorowi Edmundowi Wittbrodtowi, Rektorowi Politechniki Gdańskiej w latach 1990-1996.

Uroczystość, odbędzie się w kameralnym gronie 5 października 2020 r o godz. 10.00 w Dworze Artusa w Gdańsku.

Zachęcamy do udziału online: https://ug.edu.pl/news/pl/441/honorowe-doktoraty-uniwersytetu-gdanskiego-dla-rektorow-gdanskich-uczelni-transmisja-online

piątek, 2 października 2020 roku, 14:59