Wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone na UG wstrzymane do odwołania

Na podstawie Zarządzenia nr 20/R/20 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone na Uniwersytecie Gdańskim zostają wstrzymane do odwołania. Zamyka się do odwołania czytelnie Biblioteki Głównej oraz bibliotek specjalistycznych. Zawiesza się do odwołania wszelkie wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne organizowane na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bip.ug.edu.pl/akty_normatywne/95364/zarzadzenie_nr_20r20_rektora_uniwersytetu_gdanskiego_z_dnia_10_marca_2020_roku_w_sprawie_przeciwdzialania_rozprzestrzenianiu_koronawirusa_covid-19

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania przez Rektora UG i obowiązuje do odwołania.

Jolanta Kumirska

Prodziekan ds. Studiów Wydziału Chemii UG

Data publikacji: wtorek, 10. Marzec 2020 - 21:49; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Marzec 2020 - 21:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki