15. Charytatywny Bal Przebierańców

W niedzielę, 16 lutego 2020 r., w hotelu Sheraton w Sopocie odbył się 15. CHARYTATYWNY BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI. Jego organizatorem była Fundacja Trzeba Marzyć (www.trzebamarzyc.org/). Całkowity dochód z balu jest przeznaczany na spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przy jego organizacji swój udział miał Wydział Chemii UG. Studenci z Naukowego Koła Chemików podczas balu prezentowali różne eksperymenty chemiczne, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców. W tym roku naszych studentów wspomagali uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej – Nowy Świat w Gdańsku-Osowej, w której nauczycielką chemii jest nasza absolwentka i wieloletni członek NKCh mgr Izabella Radziuk-Śliwińska.

Za bezinteresowne zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękujemy.

Data publikacji: poniedziałek, 17. luty 2020 - 11:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. luty 2020 - 11:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki