fbpx VI Ogólnopolski Kongres Inżynierii Środowiska | Wydział Chemii

VI Ogólnopolski Kongres Inżynierii Środowiska

W dniu 20. grudnia 2019 roku odwiedziła nasz Wydział prof. dr hab. Marzenna Dudzińska, Prorektor ds. Nauki Politechniki Lubelskiej oraz Przewodnicząca Międzynarodowego Towarzystwa Jakości i Klimatu Powietrza w Pomieszczeniach Wewnętrznych z siedzibą w Herndon, w Stanach Zjednoczonych. Pani Profesor zaprosiła zainteresowane osoby do udziału w VI Ogólnopolskim Kongresie Inżynierii Środowiska na Politechnice Lubelskiej, który odbędzie się w dniach 20-23 września 2020 roku. Kongres umożliwia naukowcom, przedstawicielom administracji państwowej i samorządowej oraz przedsiębiorcom zaprezentowanie wyników badań i wzięcie udziału w dyskusjach panelowych z zakresu tematyki ochrony atmosfery, odnawialnych źródeł energii czy gospodarki odpadami. Organizatorzy zapewniają interesujące możliwości publikacji referatów z Kongresu.

środa, 8 stycznia 2020 roku, 18:55