Spotkanie wigilijne

Tradycyjnie, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Chemii. Uroczystość uświetnili: Rektorzy Seniorzy Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Zbigniew Grzonka oraz prof. dr hab. inż. Bernard Lammek, Prezes Gdańskiego Towarzystwa Naukowego  prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski, prof. dr hab. Stefan Angielski były Rektor Akademii Medycznej w Gdańsku oraz emerytowani pracownicy Wydziału Chemii UG.

W trakcie uroczystości odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu w składzie: Zbigniew Brylewicz – gitara, Adam Matysek – gitara, Hanna Głowienke – śpiew.

Data publikacji: piątek, 20. Grudzień 2019 - 10:39; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 20. Grudzień 2019 - 10:39; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki