Uroczystość wręczenia dyplomów

W dniu 4 grudnia 2019 roku w auli Wydziału Chemii odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów II stopnia na kierunku CHEMIA i OCHRONA ŚRODOWISKA.

Podczas uroczystości uhonorowano laureatów nagród:

- Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

mgr Aleksandra Monika Hawryłkiewicz – laureat

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii obronioną na Wydziale Chemii UG fundowana przez Dziekana Wydziału Chemii:

mgr Agnieszka Piotrowska-Kirshling – laureat

mgr Klaudia Block – wyróżnienie

- Najlepszego Absolwenta:

mgr Karolina Streńska – kierunek CHEMIA

mgr Anna Drwięga – kierunek OCHRONA ŚRODOWISKA

- Im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia dla młodego pracownika Wydziału Chemii UG:

dr inż. Krzysztof Żamojć

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!