Pierwsze "spotkania z pracodawcą" za nami

W dniach 26 listopada 2019 roku oraz 3 grudnia 2019 roku na Wydziale Chemii UG w ramach „Spotkań z pracodawcą” odbyły się pierwsze w roku akademickim 2019/2020 spotkania studentów naszego Wydziału z potencjalnymi pracodawcami. W spotkaniach tych w roli prelegentów wystąpili: Pani Magdalena Kawińska i Pani Marta Stafecka z firmy Saint-Gobain oraz Pani Anna Bieszk i Pan Adam Pilecki z Grupy LOTOS S.A. W czasie spotkań przedstawione zostały krótkie prezentacje oraz filmy na temat działalności i funkcjonowania obu firm, a także omówiono zasady rekrutacji na praktyki i staże. Oba spotkania cieszyły się dużym zainteresowanie studentów.

Data publikacji: czwartek, 5. Grudzień 2019 - 19:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Grudzień 2019 - 19:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki