Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Katarzyny Lubos

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 20 września 2019 roku o godz. 1200 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Marty Katarzyny Lubos

Na temat: „Projektowanie, chemiczna synteza oraz badania kinetyczne peptydowych niekowalencyjnych i kowalencyjnych inhibitorów proteasomu”

Promotor:

Prof. dr hab. Krzysztof Rolka

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr hab. Dawid Dębowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Aleksandra Misicka-Kęsik

(Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego)

Prof. dr hab. Zbigniew Szewczuk

(Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 9 września 2019 roku

Data publikacji: poniedziałek, 9. Wrzesień 2019 - 22:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Wrzesień 2019 - 22:55; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki