Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Sylwii Karczyńskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 11 września 2019 roku o godz. 1200 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Agnieszki Sylwii Karczyńskiej

Na temat: „Przewidywanie struktury białek oraz ich kompleksów przy użyciu gruboziarnistego pola siłowego UNRES z wykorzystaniem informacji z baz danych”

Promotor:

Dr hab. Cezary Czaplewski, prof. nadzw.

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr Paweł Krupa

(Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk)

Recenzenci:

Dr hab. Dominik Gront

(Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego)

Dr hab. inż. Marek Wojciechowski

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 30 sierpnia 2019 roku

Data publikacji: piątek, 30. Sierpień 2019 - 21:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 30. Sierpień 2019 - 21:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki