Konferencja ChemBiŚ

W dniach 28-29 czerwca br. Odbyła się II konferencja Chemia-Biznes-Środowisko organizowana przez koła naukowe działające na Wydziale Chemii: Koło Naukowe Ochrony Środowiska, Koło Naukowe Biznesu Chemicznego oraz Naukowe Koło Chemików. Celem konferencji była integracja środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu i ochrony środowiska w życiu człowieka.

W konferencji udział wzięli reprezentanci wielu ośrodków naukowych z całej Polski m.in.: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studenci i doktoranci z naszego Wydziału.

Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać 3 wykłady przygotowane przez pracowników naukowych: prof. dr Hab. Wojciecha Kamysza,  prof. dr. hab. Tomasza Puzyna oraz dr Agnieszkę Chylewską. Ponadto zaprezentowano 20 komunikatów oraz 55 posterów.

Więcej informacji: https://chembis.ug.edu.pl/ksiazki-abstraktow/

Data publikacji: niedziela, 30. Czerwiec 2019 - 19:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 30. Czerwiec 2019 - 19:25; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki