fbpx Konferencja ChemBiŚ | Wydział Chemii

Konferencja ChemBiŚ | Wydział Chemii

Konferencja ChemBiŚ

W dniach 28-29 czerwca br. Odbyła się II konferencja Chemia-Biznes-Środowisko organizowana przez koła naukowe działające na Wydziale Chemii: Koło Naukowe Ochrony Środowiska, Koło Naukowe Biznesu Chemicznego oraz Naukowe Koło Chemików. Celem konferencji była integracja środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu i ochrony środowiska w życiu człowieka.

W konferencji udział wzięli reprezentanci wielu ośrodków naukowych z całej Polski m.in.: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studenci i doktoranci z naszego Wydziału.

Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać 3 wykłady przygotowane przez pracowników naukowych: prof. dr Hab. Wojciecha Kamysza,  prof. dr. hab. Tomasza Puzyna oraz dr Agnieszkę Chylewską. Ponadto zaprezentowano 20 komunikatów oraz 55 posterów.

Więcej informacji: https://chembis.ug.edu.pl/ksiazki-abstraktow/

Foto 1Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19Foto 20Foto 21Foto 22
niedziela, 30 czerwca 2019 roku, 19:25