Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Marii Barabaś

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 19 czerwca 2019 roku o godz. 1230 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Anny Marii Barabaś

Na temat: „Profil fizykochemiczny wybranej serii 2,3-dideoksymonosacharydów zawierających w pozycji C3 azotową grupę funkcyjną”

Promotor:

Dr hab. Aleksandra Dąbrowska, prof. nadzw.

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. inż. Anna Dołęga, prof. nadzw.

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Dr hab. inż. Jacek Nycz

(Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 6 czerwca 2019 roku

Data publikacji: czwartek, 6. Czerwiec 2019 - 12:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Czerwiec 2019 - 12:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki