Chemiliada | Wydział Chemii

Chemiliada

chemiliada

W dniu 16.05.2019 r. odbył się coroczny Piknik Wydziałowy Chemiliada 2019, integrujący już po raz dziesiąty studentów i pracowników Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie trwania imprezy miało miejsce wiele rozmaitych konkursów oraz zabaw.

Chemiliadę zapoczątkowano podziękowaniami dla Dziekana Wydziału Chemii UG – Prof. Mariusza Makowskiego i Prezydent Miasta Gdańska – Pani Aleksandry Dulkiewicz za objęcie patronatu honorowego imprezy. Początek zwieńczyła przemowa Prodziekan ds. Kształcenia i Rozwoju – Pani dr hab. Beaty Grobelnej, prof. UG i zgodnie z tradycją przekazała łańcuch Dziekana WCh UG na barki przewodniczącego Samorządu Studentów oraz w związku z jubileuszową rocznicą zostało zaśpiewane „sto lat” przez studentkę WCh – Hanie Głowienkę i pokrojenie pierwszego kawałka chemiliadowego tortu przez Panią dr hab. Beatę Grobelną prof. UG.

W dniach 08. i 09.05.2019 odbyły się rozgrywki chemiliadowe w koszykówkę, siatkówki i - pierwszy raz - w tenisa stołowego. Serdecznie gratulujemy drużynie „Pracowników” za zajęcie I miejsca w zawodach koszykówki, drużynie „Mieszanka Wybuchowa” za zajęcie I miejsca w zawodach siatkówki oraz Pani Marcelinie Kamińskiej za wygranie turnieju tenisa stołowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na tegorocznej Chemiliadzie oraz przedstawicielom kół naukowych za pomoc w przygotowaniu pikniku.

W celu zwiększenia jakości organizowanej Chemiliady w 2020 r. wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej tegorocznego pikniku znajdującego się pod: https://bit.ly/2w1z0GW

F1F2F3Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 12Foto 14Foto 15Foto 16
wtorek, 21 maja 2019 roku, 19:19