Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego organizuje 9-14 czerwca 2019 roku w Zakopanym konferencję The 14th International School and Symposium on Synchrotron Radiation in Natural Science (ISSRNS’2019). Problematyka poruszana na tej konferencji dotyczy wykorzystania promieniowania synchrotronowego oraz laserów w badaniach strukturalnych nowych materiałów (katalizatory, półprzewodniki, nanostruktury magnetyczne, polimery, ciekłe kryształy itp.) oraz układów biologicznych (struktury białek, kwasów nukleinowych, lipidów, biokompatybilnych nośników do leków itp.).

Więcej informacji w załączonym pliku.

Załącznik Rozmiar
ISSRNS’2019 3.62 MB

Data publikacji: niedziela, 14. Kwiecień 2019 - 19:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 14. Kwiecień 2019 - 19:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki