fbpx The 14th International School and Symposium on Synchrotron Radiation in Natural Science | Wydział Chemii

Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego organizuje 9-14 czerwca 2019 roku w Zakopanym konferencję The 14th International School and Symposium on Synchrotron Radiation in Natural Science (ISSRNS’2019). Problematyka poruszana na tej konferencji dotyczy wykorzystania promieniowania synchrotronowego oraz laserów w badaniach strukturalnych nowych materiałów (katalizatory, półprzewodniki, nanostruktury magnetyczne, polimery, ciekłe kryształy itp.) oraz układów biologicznych (struktury białek, kwasów nukleinowych, lipidów, biokompatybilnych nośników do leków itp.).

Więcej informacji w załączonym pliku.

PDF icon ISSRNS’20193.62 MB
niedziela, 14 kwietnia 2019 roku, 19:18