Z wizytą w budynku "Starej Chemii"

W poniedziałek, 1 kwietnia br., dokładnie w 111 rocznicę oddania do użytku budynku ówczesnego Królewskiego Seminarium Nauczycielskiego w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Sobieskiego 18, studenci naszego Wydziału postanowili odwiedzić dawną siedzibę Wydziału Chemii UG. Dzięki przychylności Kanclerza UG i za jego zgodą mieliśmy wstęp do wszystkich pomieszczeń, począwszy od piwnic a kończąc na wieży zegarowej. Załączamy zdjęcia z naszej wizyty. Organizatorem wycieczki było Naukowe Koło Chemików, a po budynku studentów oprowadzali dr Agnieszka Kozłowska i opiekun NKCh – dr Henryk Myszka.

Data publikacji: czwartek, 4. Kwiecień 2019 - 09:49; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 5. Kwiecień 2019 - 09:32; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki