Charytatywny bal dla dzieci

W niedzielę, 3 lutego 2019 r., w hotelu Sheraton w Sopocie odbył się kolejny 14. CHARYTATYWNY BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI zorganizowany przez Fundację Trzeba Marzyć (www.trzebamarzyc.org/). Całkowity dochód jest przeznaczany na spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przy jego organizacji swój wkład miał Wydział Chemii UG. Studenci z Naukowego Koła Chemików i Koła Naukowego Ochrony Środowiska podczas balu prezentowali różne eksperymenty chemiczne, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Za bezinteresowne zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękujemy.

Data publikacji: wtorek, 5. luty 2019 - 12:17; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 5. luty 2019 - 12:17; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki