Zjazd Wiosenny SSPTChem 2019

Już niedługo rozpocznie się rejestracja na Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 10-14 kwietnia w Ustroniu.

Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od blisko 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Od ponad 20 lat podczas konferencji studenci i doktoranci mają możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie komunikatów ustnych oraz plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata nauki oraz przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Rejestracja na Konferencję rozpocznie się 10 lutego.

Po więcej informacji zapraszamy na: ssptchem.pl/pl/najblizszy-zjazd

Załącznik Rozmiar
Zjazd Wiosenny SSPTChem 892.66 KB

Data publikacji: piątek, 25. Styczeń 2019 - 11:10; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 27. Styczeń 2019 - 00:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki